CSS Menu Expand Css3Menu.com

کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم


کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم

تاریخ امروز
کیمیا

سلام
۱. کیمیا -از سال ۱۳۸۴ تا حالا- دیگر تبدیل به مرجعی شده برای تمام کارهایی که در دنیای مجازی و بعضا غیرمجازی انجام می‌دهم که خیلی هم زیاد است. اگر فقط برای خواندن چرندیات بنده اینجا آمده‌اید، یا دست‌نوشته‌ها را از منوی وبلاگ ببینید یا به این آدرس سر بزنید: ndoustali.blog.ir
۲. اگر دنبال چیز خاصی آمده‌اید، از قسمت موضوعات استفاده کنید؛ ضمنا از منوی آبشاری و مخصوصا کلمات کلیدی یا همان تگ‌ها هم غافل نشوید. برای دسترسی به نام شاعران و دسته‌بندی اشعار آیینی از زیرمنوی به بهانه‌ی شعر استفاده کنید.
۳. وجود شعر از شاعران مختلف در کیمیا -چه آیینی و چه غیر آن- لزوما به معنای تایید محتوا یا -احتمالا- گرایش فکری خاص شاعر نیست. اینجا در واقع دفتر شعر من است. سعی می‌کنم هر شعری که می‌خوانم را در آن ثبت کنم. در واقع این‌ها انتخاب‌های بنده نیست، فقط اشعاری است که می‌خوانم. سعیم بر این است که حتی‌المقدور شعرهایی که شاعرش ناشناس است را ثبت نکنم.
۴. اگر علاقه دارید شعرتان در کیمیا ثبت شود، بنده با افتخار در خدمتم؛ اثرتان را یا یک قطعه عکس از خودتان -جسارتا با حفظ شئونات- در اندازه‌ی ۱۵۰ در ۴۰۰ پیکسل به ایمیل kimia514@gmail.com یا آی‌دی تلگرامی @naser_doustali ارسال کنید.
فعلا همین
یاعلی

لوگوها
دنبال چی می‌گردید؟
پیگیر کیمیا باشید
بخش‌های ویژه
می‌خواهم کمک کنم
به کیمیا چه امتیازی می‌دهید؟
آخرین نظرات
امکانات
مجوز کرییتیو کامنز
محتوای کیمیا توسط ناصر دوستعلی تحت مجوز Creative Commons ارجاع-غیرتجاری-انتشار یکسان 4.0 بین‌المللی قرار دارد.

گزارش پنجمین نشست ادبی تک‌مضراب + عکس و صوت

پنجشنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۲، ۰۹:۵۲ ب.ظ

سلام

آنچه خواهید دید، گزارش پنجمین نشست گروه تک‌مضراب است که در تاریخ سی و یکم مردادماه 1392، برگزار شد. در این جلسه بیش از 50 قطعه‌ی ادبی خوانده شد، که گلچینی از آن را تقدیم می‌کنیم. مهمان این نشست جناب آقای مهدی فرجی بودند که از حضورشان تقدیر و تشکر می‌کنیم؛ همچنین از تمامی دوستان عزیزی که در این جلسه حضور داشتند.

البته باید از دوستان بابت کمی و تنگی محل نشست، یک عذرخواهی هم بکنیم. تنگی جا، باعث شد دوستان زیادی موفق به ورود به سالن نشوند و ما نتوانیم از حضورشان بهره ببریم؛ انشاءالله سعی می‌شود با کمک و مساعدت شهردار محترم ناحیه 4 منطقه‌ی 2، جناب آقای نمدچی، جلسات بعدی را در صورت امکان، در جایی مناسب‌تر برگزار کنیم.

دوستان عزیز می‌توانند برای اطلاع از جلسات بعدی تک‌مضراب، عدد 11 را به شماره‌ی 14 رقمی